Şuanda Buradasınız: Su Analizi İÇME SUYU Arsenik Kiti

Lovibond Arsenik Kiti

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond Arsenik Test KitiLovibond Arsenik Test Kitleri, Lovibond tecrubesinin sunduğu güven ile içme sularında bulunan arsenik miktarı hızlı ve hassas aralıklarda 20 dakikada ölçemektedir.

Lovibond Arsenik test kiti, yüksek hassasiyete sahip olması nedeniyle içme suyunda arsenik testleri yapmak için uygun bir sistemdir. Lovibond Arsenik Test kitinin avantajlar şöyledir;

Lovibond Arsenik Test Kitinin hassaslığı Dünya Sağlık Örgütünün içme suyu kalitesi koşullarına uygundur. Bu test 0,005 mg/l arseniği tespit etmektedir.

Karışan sülfat iyonlarının çıkarılması da test prosedürüne dahil edilmiştir. Test kiti kullanıcısında oluşabilecek potansiyel hasar riskini en aza indirmek amaı ile sülfatın çıkarılması için yüksek toksikli kurşun asetatı kullanılmamalıdır.

Aşındırıcı asiden kullanıcının ellerinde herhangi bir tahriş oluşturmasını önlemek için katı bir asit maddesi kullanılır.

Yerinde yapılan testlerde kırılmaz plastik reaksiyon kabı kullanılır ve daha güvenilir ve emniyetlidir.

Test prosedürü sırasında reaksiyon kabı sıkıca kapatılır. Ortaya çıkan Arsin Gazı dışarı atılamadığı için kullanıcıya zarar vermez.

Su analiz kiti içinde yer alan Lovibond Arsenik Test Kiti hakkında teknik bilgi ve fiyat için satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

• Arsenik Test Kiti Çözünürlük: 0-0,005 - 0,01-0,025 - 0,05-0,1 - 0,25-0,5 mg AS3 + / 5 + / l

Lovibond Arsenik Test Kiti

Lovibond Arsenik test kitine ait teknik özellikleri incelemek için tıklayınız.